اتو علت حریق منزل

به گزارش روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری نجف آباد

روز سه شنبه مورخ 1400/3/11ساعت18:52 در پی تماس شهروندان با سامانه 125  ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی  مبنی حریق منزل مسکونی، آتش نشانان از  ایستگاه شماره 3  به محل حادثه اعزام گردیدند. 

آتشیار حسنعلی امیر کاوه سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری نجف آباد در این باره افزود:آتش سوزی درمنزل مسکونی واقع در خیابان طالقانی یزدانشهر رخ داده بود که با تلاش آتش نشانان اطفاء  و مانع از گسترش و سرایت حریق به طبقه دوم و منازل مجاور  شدند. امیر کاوه  خاطر نشان کرد که : با توجه به اینکه در زمان بروز حادثه کسی در خانه نبوده ؛ آتش توانسته در مدت زیادی با ایجاد حرارت تمام اتاق خواب منزل رافرا بگیرد  بررسی ها حاکی ازآن است که اهالی منزل پس از اتمام کار با اتو فراموش کرده اند آن را از برق جدا کنند وداغ شدن اتو منجر به بروز آتش سوزی وسرایت به دیگر وسایل اتاق شده است. 

سرپرست سازمان آتش نشانی افزود : همشهریان دقت داشته باشند هنگام خروج از منزل از خاموش بودن وسایل گاز سوز و متصل نبودن وسایل برقی به پریز اطمینان حاصل نمایند.

 + 0
مخالفم - 0
نظرات : 0
منتشر نشده : 0

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید

سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری نجف آباد

ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی : نجف آباد-خیابان امام غربی-ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری نجف آباد - ایستگاه شماره دو
تلفن :  42634444 - 031 
کدپستی :  8513636175 
ایمیل :   nfso@najafabad125.ir 
سامانه پیام کوتاه :  300013000125